~OBSER

@Xaas, byłeś blisko w swojej prognozie co do III kwartału, gratuluję. Zgadzam się z tym co napisałeś. Wczoraj spore zaskoczenie mieliśmy na Cognorze. Dzisiaj widać, że raczej była zagrywka Goldmana. Jeszcze brałem pod uwagę ewentualne zabezpieczenie kredytu na akcjach prezesa… ale to raczej nie ten kierunek. Cognor i Stalprodukt sporo skorzystali na pomocy dla przemysłu energochłonnego. W ramach ciekawostki: Cognor otrzymał 41 899 721,73 zł wsparcia. Część z tej kwoty wpisali jako zysk w wynikach II kwartału o co przyczepił się audytor. Stalprodukt kwota wsparcia to: 15 907 331,00 zł.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.