~Obywatel-M

Wysokość rezerw z tytułu zabezpieczenia zobowiązań spółki powiązanej.

Powyższa kwestia dotyczy rezerw na zobowiązania spółki Herkules Infrastruktura Sp. z o.o. wobec Banku Gospodarstwa Krajowego z tytułu produktów finansowych wspierających projekt GSMR. W związku z istniejącymi zabezpieczeniami powyższych produktów poprzez poręczenie i zabezpieczenie rzeczowe na składnikach majątkowych
Herkules S.A., Spółka oszacowała kwoty ujęte w rezerwach według najlepszych szacunków opartych na posiadanej
dokumentacji.
Wartość tych rezerw może ulec zmianie w sytuacji, gdy pojawią się zdarzenia wpływające na ich wysokość
(np. zawarcie ugód, porozumień z bankiem).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.