Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jak zawsze są plusy i minusy .....
obecnie brak podstaw do tak niskiej wyceny obligacji/akcji , spółka posiada wystarczające zasoby gotówki do ich obsługi , wycena obecnie bardzo niska i przy szacowanych przychodach na 100mln euro jest niedowartościowana
nie potrzebnie publikowali prognozy skoro i tak ich nie dowiezieli.....ale nawet taka EBITDA jest ok,
"Photon Energy, którego EBITDA po trzech kwartałach 2024 roku wyniosła 9,86 mln euro, obniża całoroczną prognozę do 10 mln euro. Wcześniej prognoza zakładała 16-18 mln euro EBITDA w 2024 r. - poinformowała spółka w komunikacie."
Zobaczymy jak na to odpowie rynek i co na konferencji powiedzą.
Jakieś komentarze?
ktoś coś?