~tenet

Niestety nasza giełda jest daleka od tego, co się dzieje w gospodarce, tempo wzrostu może i spada, ale przecież ciągle rośnie.
Popatrzcie na bazowe, tam prawie wszędzie maxy, a u nas chyba chcą zniechęcić do inwestowania.
Tak, zostaną fundusze - te, które będą miały jakieś wpłaty - związane z ppk, ike, ikze, ppe, ofe (jeśli ktoś będzie zasilał), zapewne część funduszy fizycznych (np. etf), które mają pl w koszyku. A tak to goldmany i marszale się będą bawić. Nie ma miejsca dla inwestorów, nie tylko indywidualnych.

Nie narzekam, bo tracę, szukam zrozumienia, i rozumiem tak jak wyżej, chyba....

Tak, tu w ostatnim czasie tu tracę, w skali roku natomiast ciągle plus.
Natomiast duży i stabilny wzrost mam na zagranicy. I tak było zawsze.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.