~gruby

na początek trzeba wyjaśnic że devoran jest maszynka inwestycyjną pojawiają się zarzuty że nie zatrudnia ludzi, itd. to prawda, ale nadrzednym celem podmiotu nie jest tworzenie miejsc pracy lecz inwestycje w ciekawe projekty poprzednio były to ładowarki do sam. elektrycznych i niezależne energetycznie domy. projekt ładowarek upadł z winy dalekowschodniego partnera, budowlanka jest na skraju załamania, więc potrzebny jest nowy projekt Zmiana nazwy sugeruje ze w dalszym ciągu będą to pomysły związane z OZE. A co teraz jest na topie? Przypomina to trochę sytuację z hossy IT i budowlanej gdy zapomniane spółki przebranzawialy się, wiele z nich podniosło sukces. Czy z devoranem będzie podobnie? Każdy dobry pomysł może spowodować napływ kapitału.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.