drzemich1

Dobrze napisałeś, ale nie wiadomo czy BTG nie otrze się o 5 groszy ( a 3 grosze to różnica prawie 40% przy tej cenie ), Niemożliwe ? Zapewne tak samo myśleliśmy o cenie 8 groszy wtedy, gdy wyceniany był na 20 groszy.
Martwi brak komunikatu od Wesołowskiego. Po pierwsze oznacza to, że postanowił sprzedawać porcje mniejsze niż 700k akcji na jednej sesji. Po drugie, bo widać, że po 7 groszy nie sypał tylko on. Pozostałe 700k akcji pochodziło od innych, sfrustrowanych sytuacją akcjonariuszy. Tak, to możemy się kisić jeszcze bardzo długo.

Ps. Zgodnie z zapowiedziami prezesa - w spólce nastąpił okres marazmu.
Ps2. Wyniki za ponad dwa tygodnie.
Ps3. Nowy członek RN znowu sprytnie zadbał o kurs FFI. Przynajmniej z tego tytułu straty BTG mieć w IQ nie będzie. Jeszcze by tego brakowało :))

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.