~j.pl

Raport bieżący nr 5/2009
Raport Bieżący 2009-02-11

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Temat: Zawarcie umowy z firmą „Orzeł Biały” S.A.

Treść raportu: W związku z §5 ust.1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych Zarząd Bipromet S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 10 lutego 2009 r. podpisał umowę z firmą Orzeł Biały S.A. z siedzibą w Bytomiu.

W ramach umowy Bipromet S.A. wykona usługi projektowe oraz usługi realizacji robót remontowo-inwestycyjnych pod nazwą „Modernizacja Zakładu Hutniczego Orzeł Biały S.A. w Piekarach Śląskich – IV etap”.

Łączna wartość wynagrodzenia umownego netto prac będących przedmiotem umowy wynosi 2.880.721,30 PLN.

Termin końcowy realizacji przedmiotu umowy: 30.09.2009 r.

Łączna suma kar umownych dla każdej ze stron ze wszystkich tytułów zawartych w umowie nie może przekroczyć 10% jej wartości wynagrodzenia umownego netto.

Pozostałe warunki finansowe umowy nie odbiegają od powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

W okresie ostatnich 12 miesięcy Emitent podpisał szereg umów z firmą Orzeł Biały S.A i jej jednostką zależną Przedsiębiorstwo Usług Mechanicznych PUMECH-Orzeł Sp. z o.o. o łącznej wartości netto 4.100.776,23 PLN (wraz z aktualną), przy czym umową o najwyższej wartości jest umowa opisana powyżej.

Jako kryterium znaczącej umowy przyjęto 10% kapitałów własnych Emitenta.

Podpisy osób reprezentujących Spółkę:
Marek Kacprowicz – Wiceprezes Zarządu
Krzysztof Kasprzyk – Prokurent

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.