Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2024-10-17 o godz. 17:40 ~Lolek napisał(a):
> Nie jestem delikatny, po prostu założyłem wątek przed sesją z reakcją na dane finansowe. Movie wcześniej podało wyniki i reakcja była jaka była. Możesz pisać co chcesz o technologiach, kasie itd ale kurs jakoś tego nie widzi tak samo jak i na Movie kolejne wyniki finansowe, być może dywidenda. Fakt, że prezes robił jakieś dziwne ruchy ze swoimi akcjami plus emisja motywacyjna, która na szczęście póki co została odrzucona przez sąd. Niemniej jednak obie spółki są zdołowane. Co ich łączy? Łączy zachowanie na kursie. Ostatnimi czasy gamedev nie radzi sobie zbyt dobrze, a nawet jak wyjdzie dobra gra to pik w dół murowany. Nie wiem co by się musiało stać żeby te spółki zaczęły rosnąć. Może wysłanie rakiety na Marsa by pomogło? Siedzisz na GOP, przynajmniej tak się wydaje z twojego komentarza, ja siedzę na MOV ale obserwuję obie spółki. Tylko ciekawe dlaczego kurs nie drożeje skoro obie spółki mają coraz to lepszą sytuację finansową?
Różnica między spółkami jest taka ze "lepsza sytuacja finansowa" w GOP trafi proporcjonalnie do każdego akcjonariusza spółki,
natomiast w MOV oszuści wymyśl coś żeby zyski trafiły w większości do ich kieszeni, a ochłapy do akcjonariuszy.
To ze spółki spadają podobnie nie świadczy ze coś je łączy, cały gaming leży co nie znaczy ze są to spólki podobne do MOV.
Zarób jak najwięcej na MOV nie mam z tym problemu tylko nie porównuj normalnej uczciwej spółki do MOV.