~TomekAn

Najbardziej zmotywowanymi do udzielenia opinii klientami są zawsze ci, którzy dają negatywne opinie. Łącząc to z ogólną mała ilością opinie dostajemy duże ryzyko wystąpienia zaburzenia prawdziwego obrazu firmy. Reasumując, negatywnych opinii nigdy nie należy ignorować, ale należy je brać pod uwagę tylko i wyłącznie, jeśli mamy odpowiednio duża próbę. W tym przypadku nie mamy. Bardzo dużo dobrych firm ma niskie oceny na Googlach, zrobione tylko kilkoma wpisami niezwykle zmotywowanych osób. Jeśli o to się rozchodzi przynajmniej, to faktycznie, jak napisał kolega powyżej, lepiej sugerować się opiniami o ich konkretnych produktach, które sprzedają np. w allegro i są oceniane przez setki, bądź tysiące ocen - będzie to znacznie bardziej miarodajne. Prawdopodobieństwoa sukcesu nie idzie wyliczyć, ale idzie określić ryzyko, bo dla mnie inwestycja jest dobra, jeśli niesie niskie ryzyko dużej straty. Jak jest w przypadku BSHUB? Na to niech każdy sam sobie już odpowie. Pozdrawiam i życzę przepysznej kawusi.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.