~Baca

RSI 34. C/Z poniżej 10. Dywidenda około 10%, wyprzedany na max. Czym zasypią? Sypanie jest od 140. Teraz to może być (nie musi) powrót na 140 a jak Przytrzymają to i ATH. Kluczowy będzie raport za 4Q (który jest okresowo najlepszy w roku). Do tego rajd św. Mikołaja i wzrost USD. Paliwa nie brakuje, a po drugiej stronie jakie argumenty, jak z przedszkola: "zakład o 5zł" że spadnie? Proszę Cię kup sobie Rainbow i daruj ten Text.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.