~scythe

Zgadzam się, że analizując minimum i kurs obecny to jest to niewyobrażalny skok (jeśli istnieje akcjonariusz, który trzymał do tego tygodnia akcje z kursu 0.7 to szczerze gratuluje zdrowego serca).

Jaki powinien być jednak kurs odniesienia dla tej spółki - moim zdaniem tegoroczne minima były nadmierną przeceną i wzrost był nieunikniony. Pytanie tylko jaka jest referencyjna wartość spółki na dzień dzisiejszy? Zgodnie z treścią publikacji umieszczonej wraz z dementi, wartość likwidacyjna spółki to 2 euro na akcję. Biorąc pod uwagę brak dokładnego źródła takich wyliczeń, nie biorę tego jako wyznacznika, lecz pytanie o kurs pozostaje.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.