~Luk

Myślisz że da się merytorycznie wytłumaczyć co się dzieje na kursie ? Wygląda to tak jakby ci co pożyczyli akcje poprostu upychali je na rynku bo wiedzą że za jakiś czas odkupią znacznie niżej. W jakim innym celu mieliby pożyczyć akcje ? Po co komuś pożyczone akcje ? To nie ma żadnego sensu. Jedyne po co pożycza się akcje to żeby drogo je sprzedać i taniej później odkupić. Ktos zna jakiś inny powód ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.