~wawelski_smok

Podzielam zdanie Orła (nie pierwszy raz z resztą). Pomimo, że wszyscy spodziwają się bardzo dobrych wyników, to nie wydaje mi się, aby mocno bujnęły one kursem (no chyba, że będą mocno odbiegać od szacunków).

Póki co notowania spółek gamingowych są dmuchane przez spekulantów liczących na "wielkie premiery", a potem porzucane do czasu kolejnej "wielkiej premiery".

Fundamenty póki co się nie liczą. Do czasu premiery FR IFZ będzie tu raczej spokój. Chyba, że sprzedaż IFZ się podniesie wcześniej to może będzie tu powolna wspinaczka w górę.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.