~mini24

Słuchajcie no czego wy się spodziewacie? Ten rok jest stracony. Już jakiś czas temu pisałem że strata za 2q będzie wielomilionową. Toć są szacunki łatwo to obliczyć. Te przychody są marne na poziomie 2021 roku jak nie gorzej, apamoetajcie że oni przejęli Austriaków a teraz spółkę niemiecka. Ten rok to straty powyżej 20mln netto. Przyszły też nie będzie łatwy bynajmniej początek. W miemczech wszystkie wskaźniki ekonomiczne zwłaszcza z przemysłu są beznadziejne wręcz niektóre gorsze niż w covidzie. To nie pojdzie póki co. Może drugie półrocze 2025.to i tak cud ze sunex nie lata po 5zl i drugi cud że nie robi emisji większej niż te 2 mln akcji. Jak tak dalej pójdzie to będą mieli problemy z płynnością. Zainwestowali w hale, ludzi koszty wiadomo większe i wisienka na torcie oni mają pełno kredytów są zakredytowani pod kurek. Dobrych wiadomości póki co jest mało i na pewno Ten kurs jeszcze spadnie. Fajna rzeczą są te zbiorniki kompozytowe ale zanim to wrzuca ma rynek to będzie 2026 pewnie. Aha jeszcze europln też im nie pomaga, no chyba że mają kredyty w euro to spoko wówczas, a chyba coś tam mają.tak czy siak rok w plecy i następny bynajmniej na początku też do kitu. Dołek tu jeszcze będzie znacznie niżej uważam. Spółka na dzis wyceniana na 200 mln a przynosi ponad 20 mln straty i nie widać ożywienia na horyzoncie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.