~ LIS

mo miły przyjacielu przeczytaj moje wszystkie wypowiedzi z 2 wątków tam są odpowiedzi, nie będę się powtarzał ALE JESZCZE RAZ- NIGDY W BESSIE NIE BęDę GRAł WIęKSZEJ LICZBY L NIż ZA 10-15% KASY. A W BESSIE JESTEśMY I JESZCZE DłUGO, OJ DłUGO BęDZIEMY. TO BDZIE MINI HOSSA PRZYJACIELU, NA KTóREJ ZAROBIą TYLKO NIEKTóRZY. WIęKSZOSć KUPI SZCZYTY. PO CO, NO KTOś MUSI SPRZEDAWAć W NASTęPNEJ FALI BESSY.JEżELI TY TERAZ BEDZIESZ GRAł L -BO JAK PISZESZ TO NAJWIęKSZA KASA- TO JUż LEPIEJ DZISIAJ ZREZYGNUJ Z GRANIA NA GIEłDZIE. bo wcześniej czy póżniej stracisz wszystko- POWTARZAM WSZYSTKO-przyczyną będzie brak szacunku do kasy . powiedział lis.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.