~Smarekxy

Chcesz grać bezpiecznie - szanuję i nie dziwię Ci się. Nie chcesz stracić kapitału, tylko trochę zarobić i to jest OK, Twój wybór, mnie nic do tego. Ale - jak pisali poprzednicy - nie ryzykując, zyskujesz co najwyżej niewiele.
Ja zaryzykowałem w momencie, kiedy o OML nie było wiadomo prawie nic - czyli przed premierą pierwszego Ghostrunnera. Moim kryterium wejścia za pięciocyfrową kwotę była tylko jedna sytuacja - zagranie w demo GR1. Jestem graczem od ponad 35 lat, kiedy w Polsce pojawiły się komputery Atari. Znam prawie wszystkie gatunki gier, bo grałem chyba we wszystko, co było dostępne do roku 2006. Więc kiedy zagrałem w GR1 to dla mnie było oczywiste, że kupuję akcje OML. Niestety pech chciał, że nie mogłem ich sprzedać na hype'ie i teraz muszę czekać znowu. Ale to nic - dla mnie to jest warte czekania.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.