~emeryt

Przecież napisałem że Oni wiedzą i legalnie KDPW im udostępnia dane ...pytanie prawne czy mieli prawo dzielić się taką informacją z prawnikiem bo prawnik nie ma prawa wiedzieć ile kto z Nas ma akcji ...ale temat poruszony dotyczy DOSTĘP DO INFORMACJI PUBLICZNEJ ...pytanie czy na podstawie tych przepisów nie możemy domagać się danych statystycznych bez nazwisk i adresów ,tylko ilość akcjonariuszy z podziałem na kilka progów ilościowych ...ile akcji brakuje w KDPW ...nie wiem czy takie dane jeszcze będą nam potrzebne dla ENERGA ale może komuś informacja się przyda na innej spółce bo może są możliwości prawne aby je pozyskać legalnie z KDPW

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.