bialoczerwony1972

@Breton
Mi chyba gdzieś to umknęło że FanPLi Kansasi nie istnieją! Było mowa o upadłości, sam tez to podnosiłem.... Podejrzewam, że z tych 5 upadłych spółek zależnych jednak większość zwolnionych nie znalazła zatrudnienia w spółce dominującej! Jeśli nawet tak to po obniżce apanaży moim zdaniem.
Nie ma o o co kruszyć kopii, ja uważam że spółka na skraju bankructwa, którą ratują akcjonariusze i prezes swoimi kapitałami, a potem jeszcze potrzebny jest inwestor szybko na nogi nie stanie. Pewnie kiedyś tak, ale nie szybko.

Sam widzisz, że narzekanie na zarzad PLI jest trochę bez sensu bo nie tylko oni mają problemy. Jak czytam raport Kansas ich zarząd również nie przewidział aż takich problemów. Podejrzewam że nie tylko PLI i Kansas!

@BWoods

Ci naganiacze to na co naganiali na sprzedaż czy na kupno xD

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.