~dovado

Chyba jak każdy bym chciał żeby kupić i od razu rosło .Nie spieszy mi się jednak .Inwestycja długo terminowa .( To się pisze jak nie wyjdzie inwestycja).Jednak naprawdę się nie przejmuję .Firma posiada obiekty handlowe ogromnej wartości w stosunku do wyceny .Gdyby sprzedali swoje obiekty handlowe a na pewno byłyby chętne kupić firmy ukraińskie o których pisałem mogliby wypłacić 32 zł dywidendy i dalej prowadzić biznes bardzo opłacalny czyli znalź najemcę wybudować obiekty handlowe i szybko sprzedać czy budować jako Główny Wykonawca .Tu jest jeden warunek tańszy pieniądz w Euro i wszystko ruszy w firmie z kopyta .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.