~anavrin

To gratulacje, jak "spory pakiet" inwestujesz w spółkę z NC bez płynności. Druga sprawa: skoro grasz minimum do 2026 roku, to po co piszesz o jakimś spadku po konferencji? To cię nie powinno obchodzić, skoro masz horyzont czasowy na rok do przodu. Grubo się mylisz w zeznaniach. Zatem jesteś zwykłym kolarzem, który puścił już pakiecik i grasz na spadki, żeby odkupić. Spokojnie na korekcie odkupisz sobie. Na razie rynek gra pod dobre info na konferencji i to nie ty decydujesz, kiedy przyjdzie korekta, tylko ten, kto ruszył ten kurs po 8 miesiącach i zdecydował, że zaczyna się ruch do góry. Ty nie masz tu nic do powiedzenia, choćby było 100 konferencji pod rząd. Już się nie odzywaj, bo tylko się ośmieszasz.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.