Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przyznaję, że nie byłem na walnym. Opieram się na informacjach podawanych przez cały dzień w radiu i telewizji. Ale skoro się inwestor pojawił, to nie zbawiłoby arki sprawdzić tą informację gdyby byli za pomocą pracownikom i zakładowi. Widać że robią to dla siebie.
Skoro byłeś na walnym, mógłbyś podzielić się informacją, jakie były wyniki głosowań? Ile było głosów inwestorów indywidualnych, ile zgłosiła arka, czy ktoś oprócz arki głosował za likwidacją? Dzięki z góry, gdyby ktoś miał chwile na odpowiedż.