Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2024-09-02 o godz. 00:24 sandman76 napisał(a):
> Dnia 2024-08-29 o godz. 12:34 ~Wojtek napisał(a):
> > Tam też czekali na 80 groszy za papier i się nie doczekali. Teraz prędko nie zatrzymają tego pociągu. Stawiam, że podobny scenariusz będziemy przerabiać na CI Games.
>
> a porownywałeś sytuację w jakiej jest OML i CIG?
> Tak się składa, że mam akcje OML (pisałem że za 1,2 to dobra cena w kontekście tego, w jakiej sytuacji jest spolka oraz co planują).
> Ciekawe, co Cię skłoniło do porównania tak skrajnie innych modeli biznesowych (mimo tego, że to gaming) i twierdzić, że tu będzie to samo.
Sklonilo go zwykle chciejstwo. Kupil czytaj ubral sie w akcje i ma byc odpal, rakieta itp fantazje. Bo on tak chce