~Mm

Wyniki jak wyniki... Spółka cały czas inwestuje i się rozwija. Uważam, że powinno się je rozpatrywać łącznie z raportami spółki matki-Cedrobu. Obie spółki - bliźniaczy profil. Jest tyle możliwości transferu kosztów i zysków między nimi-że aż zdziwiłbym się, gdyby tego nie robili- Oczywiście znając mentalność głównych"beneficjentów" którzy od wielu lat różnymi sposobami próbują nas przekonać, że Gobarto to słaba, nic nie warta spółka i tak naprawdę to robią nam przysługę wybawiając nas od tych akcji. Niekoniecznie ufam w rzetelność tych wyników. Tylko wycena porównawcza europejskimi firmami z branży z uwzględnieniem skali. Ewentualnie wartość transakcji przejęcia może być wyznacznikiem realnej wartości spółki.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.