Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Fluid Desk - zysk netto wzrósł z 16,6 tys w 2Q 23 do 136,2 tysiąca w 2Q 24
GRYFITLAB -zysk netto za 2Q 550 tysięcy (2Q 23 - 22,9 tys) czyli ZYSK NETTO WZRÓSŁ 20-KROTNIE!!!!
Ludzie - GREMPCO, nie konsoliduje wyników więc można tego nie zauważyć przeglądając sprawozdania!
GOTÓWKA w kasie GREMPCO S.A. na koniec 2Q 24 - 9 000 000,-, gotówka w spółce zależnej w 100% - GRYFITLAB na koniec 2Q 24 - 1 740 000,- !!!!
Kapitalizacja GREMPCO 14 500 00,-
Wzrost sprzedaży eksportowej do 43% (zdecydowanie bardziej rentowne zlecenia), "bardzo dużo pozyskanych zleceń, które będą realizowane w 3 i 4Q tego roku", pozyskana kilka tygodni temu dotacja na ponad 2 mln na badania szaf do przechowywania baterii (w sprawozdaniu finansowym piszą o bardzo dużym zainteresowaniu i wzroście zleceń na tego typu usługę - a za chwilę może produkt).
Tu prędzej czy później dojdzie do urealnienia wyceny bo C/WK to jedynie 0,18 !!!!