~RS

Dnia 2024-08-12 o godz. 09:50 ~beret napisał(a):
> jak zrobią górne to coś się może zadziać w sensie info ale jak nie zrobią to możliwa podbitka tylko pod wciągnięcie drobnych do kupowania bo już nie mieli komu rzucać na lewo

Na dziennym rysuje się formacja objęcia hossy, jeśli tygodniówka zamknie się powyżej 2,45 mamy nowy impuls wzrostowy, tym razem z przebiciem ostatniego szczytu na 3,98

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.