Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
witam serdecznie wszyskich szczęśliwych posiadaczy papierka !!
troszku mnie nie było bo kombinowałem nowe środki na zakup perełki, ale już jestem i w poniedziałek postaram się podciągnąć kursik oczywiście do góry.
Obroty trochę wzrosły, więc można z nadzieją popatrzeć na końcowe odliczanie. Wolniutko bo bolnitku ale mam nadzieję że "maszyna" się rozkręci i nabierze odpowiedniej prędkości zatrzymując sie na odpowiednim poziomie - wyznaczonym przez nas.