Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
polityka informacyjna spolki? nie istnieje!
newsy na facebooku? klika mniej osob lubie to, niz ogloszenie na moim spotted w miescie, ze zaginal kot
przeplywy pieniezne w mln zlotych? nie pytaj tylko kupuj akcje!
dlaczego nine tak naprawde zrezygnowalo? nie pytaj tylko kupuj akcje!
dlaczego spolka po dwoch tlustych latach dalej pcha sie w kredyty? nie pytaj tylko kupuj akcje!
tajemnice w raportach pt. "projekt1, projekt2 itd"? nie pytaj tylko kupuj akcje!
nic nie wiadomo, co robi firma dla kogo w jakiej ilosci i w jakim zaawansowaniu jest te dziesiec projektow i co sie pod nimi kryje.
nine nie ma, apple nie ma umowy z nimi na wiecznosc, nie beda ulepszac tego smiesznego kingdom merge w nieskonczonosc, bo ile mozna pompowac kasy w aktualizacje gierki w ktora gra pare tys osob.
beka z zarzadzania, coraz mniejszy team z ostatniego raportu jedna osoba odeszla
podejrzewam ze spolka zaliczy cykl z lat 2020-2021 gdzie oprze sie o strate i o dodruk akcji!
a jak!