~Stokrotka

Dzień dobry Panie Michale,

Po ostatnich inwestycjach widać że szczególnie biotechnologia Pana interesuje. Czy ma Pan jakieś doświadczenie (zawodowe) w tej dziedzinie? Jaki ma Pan horyzont inwestycyjny w NanoGroup? Czy zamierza Pan jeszcze dalej powiększać swoje zaangażowanie kapitałowe jeśli spółka będzie potrzebowała takiego wsparcia ?

Bardzo chętnie poznam Pana perspektywę odnośnie spółki. Również jestem inwestorem - pozycje mam od zeszłego roku.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.