~yurny

Dla tych co się nie znajo wytłumaczę, aby wiedzi3li o czym mówię:
1. Equisse to ZAAWANSOWANY aparat do badania orgnizmu na podstawie różnych wydzielin.
2. Hermes to aparat do rozkładu krwi na czynniki pirwsze: krwinki biało-czerwone i płytki.

To dwa ZUPEŁNIE inne urządzenia. Jednym nie zastąpicie drugim i na odwrót.

Sytuacją Equisse znacie - jest w fazie komercjalizacji. Miał już też nawet debiut sprzedażowy więc wszystko na najlepszej drodze.
Hermes - miał pecha w postaci niekompetentnego zespołu który się nim zajmował - we spół z partnerem zagranicznym, kórry zwyczajnie oszukał Cormay-a - mieli zrobić , ale nie zrobili.

Teraz wszystko się naprostowało, a nad Hermesem pracuje NOWYH zespół, któzy bez rozgłosu tworzy go od podstaw na nowo.

Tak trzymać!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.