~lotka

Dnia 2024-07-18 o godz. 17:28 ravcio napisał(a):
> Jeszcze jedna analogia. U nas końcówkę rozegrali podobnie jak w poniedziałek z wyciągnięciem ile się da na FIX po osunięciu i nawet kasowego już w to nie angażowali bo nim szarpać na FIX.

Wreszcie jakoś uporządkowali ten wątek, bo poprzednio to był groch z kapustą i nawet dzisiaj tu nie zaglądałem.

Co do analogii to się pomyliłeś o jeden dzień bo to nie był poniedziałek tylko wtorek.
Miałem zamiar to dokładnie wyjaśnić, ale powstałby zbyt długi komentarz i nie wiem czy ktoś by chciał go analizować nie widząc wykresów.
Powiem tylko tyle, że jutro czeka nas dalszy ciąg jazdy go góry, być może z niższym otwarciem i jakimś niedużym spadkiem na początek.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.