~airness

20.02 - nwza, jeden z punktow:

"Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia wartości maksymalnej Programu Emisji Obligacji z 70 mln PLN do 100 mln PLN, otwartego w BRE Bank S.A. z siedzibą w Warszawie"

banki kredyty daja. ale nie kazdemu. podejrzewam, ze wieksze szanse ma magellan, niz szpitale. a do kogo szpitale przychodza, gdy banki odprawiaja je z niczym?

jedyna rzecza, ktora mnie martwi w tej inwestycji jest tragiczna plynnosc. kilkaset akcji i kurs fika o 10%. ale podjalem to ryzyko swiadomie i na razie jestem na plusie, choc wszedlem w nie najlepszym momencie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.