Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
WEJDŻNA STRONĘ SII. MAJĄ TAM GOTOWE FORMULARZE, BĘDZIESZ MÓGŁ WYDAĆ DYSPOZYCJE JAK MAJĄ ZA CIEBIE GŁOSOWAĆ. WIEM ŻE NAPEWNO BĘDĄ NA WALNYM. WG MNIE TO JEDYNA SZANSA ŻEBYŚ POMÓGŁ SWARZĘDZOWI. MOI ZNAJOMI PODOPNO JUŻ TAK ZROBILI.
POZDRAWIAM,
P.S. PRZEPROWADZAŁEM ANALIZE TEJ SPÓŁKI , DOPÓKI PROKURATOR TAM NIE WEJDZIE NIESTETY JESTEŚ UDUPIUONY. MAM NADZIEJE ŻE NIE DOJDZIE DO LIKWIDACJI I WKOŃCU KTOŚ ZACZNIE MĄDRZE NIĄ ZARZĄDZAĆ.