~Misiek

W pierwszej kolejności to zmęczenie życiem i giełda to słabe połączenie, bo tu pieniądze płyną do cierpliwych... Co do Quarta, to myślę, że jeszcze w lipcu coś się zacznie dziać. Wynik w 1q który zawsze był słaby jest fajną prognozą na kolejne okresy i przy pierwszych zwiastunach wyniku spodziewam się gonitwy za akcjami. Nie zdziwię się jakimiś podrygami w przyszłym tygodniu czy nawet dzisiaj, bo do wideł jest ujawnione ponad 3 tysiące akcji na S, a przy wybiciach ciężko było taką ilość nabyć bez zawieszania notowań. Może się już ktoś skusić i pozbierać. Tu w obiegu jest jedynie 250 tys. akcji... A jak będzie, czas pokaże... Pozdrawiam Misiek

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.