~Forever_foreveren

Wyglada na to, ze szczery bedzie mial sporo roboty niebawem. Pare razy w tygodniu zakladanie watkow "ubrani po wystomp" , no i inne bzdury o przekazie "jedyny ratunek rano S PKC". Najgorsze jest to, ze jego chytrosc nie pozwoli mu na zakup akcji , bo czeka na jakis na chwile obecna nierealny poziom. Trzymamy kciuki szczery ! Zawsze bedzie mozna tez kupic po 6 , 8 , 10 zl.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.