Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Oczywiście branża inna, natomiast jak zacząłem czytać o tej spółce, to mi się skojarzyło właśnie z Ten Square Games.
Tam też:
- niskie wskaźniki
- stabilne przychody (również zyski) w oparciu o jeden lub dwa produkty, na których spóła wypłynęła (i z których będzie jeszcze długo czerpała zyski)
- do tego działania optymalizacyjne, które zmierzają do wzrostu przychodów
- przychody zależne od dolara (im dolar wyżej tym lepiej)
- dywidenda
- spoory zjazd kursu od dłuższego czasu
i pewnie jeszcze by się trochę podobieństw znalazło.
Pomimo to - wydawałoby się samych korzystnych okoliczności - kurs zmierza na południe (nie wiadomo oczywiście jak jeszcez długo to potrwa)
Nie naganiam, nie mam akcji ani TEN ani Text, póki co się tylko przyglądam. Ale to taka generalna myśl, że rynek jest nieprzewidywalny, czy to racjonalne, czy nie, czy to efekt "zmowy" większych graczy, czy np. obiektywnych okoliczności których ulica w ogóle nie jest w stanie przewidzieć, albo o których jeszcze nie wiemy.
Innymi słowy, stary ale jary frazes: trend is your friend