Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
jestem świadom, że nie otrzymam odpowiedzi od mnanipulatora.
jednak zadam mu jeszcze jedno zadanie (ponieważ już nie raz popisał sie tutaj swoim analitycznym myśleniem i arcymistrzowkim talentem matematycznym).
piszesz, że "800 mg na kg masy , przypuśćmy osobę o wadze 100 kg, czyli dzienna dawka leku to będzie koszt niemalże 16000 zł w odniesieniu do ceny suplementu.
a czy mógłbyś w podobny sposób obliczyć koszt dla Paula Masona uznawanego za najgrubszego człowieka świata. ważył około 500 kg. bardzo interesuje mnie ile wydawałby na leki oparte na 1-MNA. mi wychodzi 80 tysięcy złotych za dzienną dawkę leku.
czy mam rację?