~misiekzkrk

Imperio weszło po 35 zł i są też w ECLu ale także zainwestowali w Satrev ...
New connect nie mówią NIE.
Seria kolejna otwarta jak rozumiem dla inwestorów instytucjonalnych tylko?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/SatRev-w-drodze-na-NewConnect-Prezes-kosmicznej-spolki-rozmawia-z-Bankier-pl-8761178.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0rWcqad_qKbEB-7Vx4477bPCLQhnT6HyjMdNyDKXXyHCe8df9j3w59i0Q_aem_AbKU3g4dyx-j2WfMUEZJoTa-ss6UXSicWBGqlvmhYFZl4SXUvZM9j89tCHdfD3thhsn1u-pSz84vcW8Dxl4Wg-Gd

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.