Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ludziska się zlecą, jak to będzie chodziło po 15 zł, po co teraz kupować, jak jest za tanio. Jak myślicie, ile warty jest obecnie Koneser?
Dla niezorientowanych dodam, że jest to 28 tys. m2 pow. handlowej i ok. 40 tys. m2 powierzchni biurowej. Jest tam kampus Google'a, Muzeum Wódki i hotel Moxy. Metr kwadratowy takie powierzchni w Warszawie to pewnie ok. 20 tys. zł.
BBI ma w Centrum Praskim Koneser ok. 40% udziałów.
Kalkulatory macie, to sobie policzcie.