~new

masz coś ciekawego jeszcze na oku? Kiedyś Cię zapytałem co sądzisz o InventionMed i odpisałeś mi że nie robisz interesów z Kierulami :) za jakiś czas dostali pozwolenie na użytkowanie NCBiRu i zrobiłem tam 50% zysku, niby nie dużo ale jako, że na giełdzie jestem od niedawna to byłem zadowolony. Jak oceniasz teraz sytuację INM? Dalej nie ufasz Kierulom czy można spróbować?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.