~ForexManiac

Najnowsze ostrzeżenia - niestety okrojone i niepełne, jednak to normalne w kraju którym jest Polska. 
Przygotowana lista zawiera nazwy firm, które zarządzają pseudo platformami, jak również dodatkowe powiązane domeny, oraz adresy owych spółek ! 

Przestrzegam oczywiście przed korzystaniem z usług tych stron, pseudo platform. 

Financial Magnum - Strona: fin-magnum.com, account.fin-magnum.com, traderweb-pro.com
Business First Centre Empire Way Burnley Lancashire BB12 6HA UNITED KINGDOM

Affinitiytraidoption - Strona: affinitytraidoption.com
10 Queen St Place, London, United Kingdom EC4R 1BE

Financial Fair Marketings - Strona: financialfairmarketing.com
71 Cherry Court SOUTHAMPTON, SOUTHAMPTON, SO535PD

bitautominer.com - Strona: bitautominer.com
Scotland / United Kingdom

Propine - Invest - Strona: propine-invest.com
54 Butternut Hollow Rd, Greenwich, CT, UNITED STATES OF AMERICA, 06830 42 Financial (42-financial.com) Twarda 18, Spektrum Tower, 25 piętro, 00-102 Warszawa, Polska Klimentska 1216/46, Nove Mesto, 110 00,Praha, Czechy A ci którzy już jednak skorzystali, a jednocześnie poszukują o nich informacji, odsyłam do kontaktu z kancelarią z Trójmiasta Ahora, która jest polecana na tym i na kilku innych forach tematycznych, związanych z oszustwami kryptowalutowymi, brokerskimi i platform handlowych. 
Telefon kontaktowy 696-718-446 do biura prawnego (porady prawne, doradztwo oraz możliwa reprezentacja) 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.