wwolny

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 26 / 2009
Data sporządzenia: 2009-01-29
Skrócona nazwa emitenta
ALCHEMIA
Temat
Zawiadomienia od osób zobowiązanych
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Treść raportu:
Zarząd Alchemia S.A. informuje, iż w dniu 29 stycznia 2009 r. otrzymał od Prokurenta Alchemia S.A. oraz od Członka Rady Nadzorczej Alchemia S.A., zawiadomienie o nabyciu przez Narodowy Fundusz Inwestycyjny MIDAS S.A.(zwany dalej: NFI Midas S.A.) akcji Alchemia S.A.

Treść zawiadomienia:

1). imię i nazwisko osób obowiązanych do przekazania informacji;

- Prokurent Alchemia S.A.
- Członek Rady Nadzorczej Alchemia S.A.

2). wskazanie przyczyny przekazania transakcji, z określeniem więzi prawnej łączącej osobę obowiązaną do przekazania informacji z emitentem;

- Prokurent Alchemia S.A. jest również Członkiem Rady Nadzorczej NFI Midas S.A.
- Członek Rady Nadzorczej Alchemia S.A. jest również Członkiem Rady Nadzorczej NFI Midas S.A.

3). wskazanie instrumentu finansowego oraz emitenta, których dotyczy informacja;

Akcje Spółki Alchemia S.A.

4) rodzaj transakcji (kupno lub sprzedaż) i tryb jej zawarcia;

Nabycie akcji Alchemia S.A. - transakcja sesyjna pakietowa

5) data i miejsce zawarcia transakcji

a) data zawarcia transakcji 26 stycznia 2009 r.

b) data rozliczenia transakcji 26 stycznia 2009 r.

c) miejsce zawarcia transakcji

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

6) cena i wolumen transakcji;

405.000 sztuk akcji (ilość nabytych akcji)
7,40 zł. (cena jednostkowa nabycia akcji).

Osoby zobowiązane do przekazania informacji nie wyraziły zgody na publikowanie danych osobowych.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.