~king

gra na kontraktach i opcjach powinna być zabezpieczeniem przed ryzykiem walutowym a więc jeżeli ilość otwartych pozycji na kontraktach i opcjach jest proporcjonalna do sprzedaży to spółka teoretycznie to co straci na sprzedaży przy eksporcie powinna zarobić na opcjach i na odwrót... natomiast to poszło w wielu firmach nie w tą stronę.. spółki się nie zabezpieczały tylko grały.. prawie jak w kasynie.. dlatego na niektorych spółkach takie straty.. jeżeli barlinek wykaże ze dzieki slabej złotówce wzrósł zysk na sprzedaży to powinno być ok.. jak będzie pokażą raporty..

i chcialem dodatkowo zaznaczyć że na nic nie naganiam i narazie nie posiadam akcji barlinka.. napisałem narazie bo obserwuje go od ceny 2zł.. a miałem go kiedyś po 20 i pozbyłem się po 22.. dlatego mam sentyment i podoba mi się ta spółka..

pozdrawiam tych trzeźwo myślących

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.