~dovado

~Watpliwosc odpowiedz mi na proste pytanie Czy Ty rozumiesz na jakiej zasadzie dziala obecnie Panova .
Chyba rozumiesz co napisąłem powyżej .
Budując pod wynajem obiekt Panova najpierw podpisuje umowe najmu w Euro .i buerze kredyt w Euro
Tylko Panova od 2017 roku działa na zasadzie wybuduj obiekt i sprzedaj Rozumiesz o co chodzi w takim stwierdzeniu bo po Twoim toku rozumowania wynika że nie ..

.Wezmy bardziej konkretny przykąłd z raportu
Mamy w raporcie ukończony w dniu 29.03 2023 DIY w Kłodzku 9,8 tys. i Park handlowy w Kłodzku 7 tys. m2 uko Znaleziono na nie nabywce - kupca (nie chodzi o wynajmujacego) i zaksiegowano te dwa obiekty do sprzedazyna na 80 mln zł .przyjmijmy jeden obiekt 40mln zł
Do momentu sprzedazy instrument zabezpieczajacy czyli kredyt zabezpiecza przed wzrostem rat kredytu ale przeciez Panova buduje obecnie na zasadzie wybuduj i sprzedaj w momencie sprzedazy jak ten kredyt by chronił Panove przed utrata zysku spowodowana utrata wartości w PLN przeciez to nie Panova bedzie płaciął raty . Dlatego brane kredyty od 7 lat w Euro pod budowe danego obiektu handlowego w PLn a sprzedawanych W euro Obecnie kredyt ten zabezpieczaja obiekt przed spadkiem wartosci tego obiektu w PLN W jaki sposób zabezpiecza opisałem w poście powyzej
Czy to jest dla ciebie jasne ???

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.