Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
I jeszcze taki DROBNY szczegół" cytuję: "Zgodnie z zapowiedziami, docelowo prezes obejmie akcje nowej emisji Sunex w ramach możliwego kapitału docelowego" - napisano. (PAP Biznes)"
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Sunex-chce-kupic-nieruchomosc-w-Raciborzu-oraz-przejac-czesc-pracownikow-od-Mavex-Rekord-8744928.html
Raczej nie podniesie kursu ale UWALI z -15%.