Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
29 maja raport za 1Q, a zgodnie z tym, co powiedział Pan Jakub, dane sprzedażowe będą podawane w raportach, także powinny pojawić się i w tym raporcie (chociażby w sekcji zdarzenia zaistniałe po zakończonym kwartale albo we wstępie - liście do akcjonariuszy).
Taki mały bonus - w maju dowiemy się też, ile będzie wynosiła dywidenda i prawdopodobnie pojawi się info o skupie akcji własnych. Cierpliwość popłaca. :)