~kezz

A dla mnie klasyczna gra na wymęczenie.

Jesteśmy ile? Miesiąc, dwa trzy przed espi o certyfikatach, które radykalnie zmienią pozycję spółki, a tym samym wycenę. Spółka jest w świetnej kondycji co pokazuje wczorajszy raport w dodatku ma odłożone 25 mln gotówki i pozytywny cash flow i spływające umowy z nowymi partnerami, w tym takie o charakterze globalnym.

Dystrybucja w takim momencie jest po prostu irracjonalna, tym bardziej, że jak uwolnisz kurs to spokojnie można by robić dystrybucję powyżej 30 i chętnych będzie bez liku. Przy ponad 40 zetach mieliło się tutaj po 80, 100 czy nawet w peaku prawie 200k akcji dziennie, a gdzie była spółka w tedy a gdzie jest teraz? Nawet przy ostatniej pompce przy 35 zł mieliło się tutaj po 50-70k akcji dziennie i chętnych nie brakowało.

Więc pytam po raz kolejny - po co robisz dystrybucję na tak żenującym poziomie skoro można robić ją wyżej i mieć dużo większy zysk?

Może jednak ten ktoś kto blokuje kurs i systematycznie czyści tutaj SL, umie jednak liczyć i woli wymęczyć ulicę i zbierać po taniości co się da i mieć full akcji żeby prawdziwą dystrybucję zrobić w momencie kiedy będzie tu można zarobić prawdziwą kasę, a nie żałosne 27 czy 46 za akcje.

Jeśli ja potrafię liczyć i czytać espi, to ktoś kto ma tyle akcji, żeby trzymać kurs za mordę również to potrafi - a nie jest to żaden rocket science :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.