Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
a chyba cos mi sie jeszcze przed debiutem na Steamie w dyskusjach obiło ze ktos zainstalował jakaś kolejna wersję i mu wywaliło save ---- To mu doradzono zeby wróził do starej wersji----NO ale przecież EA oznacza ze jest Czesto aktualizowana GRA ----i już wtedy TO był sygnała ze SAVY potrafia sie wywalać---ALE jakoś to też zignorowałem -----
Jak widac nawet wysokie oceny prologów NICZEGO NIE GWARANTUJĄ ---i trzeba sledzić wpisy ----U tuberów itp żeby mieć jakieś pojecie o ewentualnych zagrożeniach ---jakości.