~Dede

Stąd https://www.sii.org.pl/16795/analizy/newsroom/rum-wejdzie-na-gpw-inwestowanie-w-alkohole-na-private-market.html “ SII: Kiedy planowany jest start nowej platformy? GPW: Z powodów regulacyjnych musieliśmy zmienić priorytet z tokenizacji niefinansowej na finansowanie społecznościowe, a obie linie działają od siebie niezależnie technologicznie i biznesowo. Wciąż pracujemy m.in. nad tokenami na sztukę, lecz platforma tokenizacyjna będzie uruchomiona później niż planowaliśmy. Technologicznie platforma będzie gotowa w I połowie 2024 r”

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.