~Rachunki

Buehehehehe macie blisko 2000 ocen do skontrowania. Żeby wyjść na 80% trzeba mieć 2000 ocen ze średnią 92%. Powodzenia . Buehehehehe IMHO tu już NIGDY nie będzie powyżej 80% , a do końca weekendu ocena zejdzie na 65-66%, czyli taki lotf bis, a jak lotf się sprzedawał po tygodniu od premiery to chyba każdy wie. Buehehehe w 3 dni lotf zrobił jakieś 80% sprzedaży z pierwszych 6miesiecy. No, ale takie rzeczy trzeba wiedzieć. Inaczej jest się dawcą kapitału jak mario, xx, a2a, xyz , otco , orzeł74, rysio i inni. Buehehehe

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.