Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
2009-01-07
08:08:00
GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-PEPEES-(PL)-1
PEPEES SA informacja w sprawie nie stosowania zasady ładu korporacyjnego
Raport bieżący 1/2009
Na podstawie § 29 ust. Regulaminu Giełdy, Zarząd PEPEES S.A. informuje, że Spółka nie
będzie w sposób trwały stosowała zasady określonej w części II pkt 2 "Dobrych Praktyk Spółek
Notowanych na GPW", zgodnie z którą: "Spółka zapewnia funkcjonowanie swojej strony internetowej
w języku angielskim, przynajmniej w zakresie wskazanym w części II pkt 1. Zasada ta powinna być
stosowana najpóźniej począwszy od 1 stycznia 2009 r."
Spółka posiada stronę internetową w wersji angielskiej, zawierającą podstawowe dane o firmie i
jej produktach.
W ocenie Emitenta nie wystąpią negatywne skutki w przypadku nie stosowania tej zasady w
całości, w związku z czym ponoszenie dodatkowych kosztów na tłumaczenie raportów bieżących i
okresowych jest nie uzasadnione.
kom espi abs/